Ranking 2014

 Name:Bergeijk%zeebrugge%Bakel%Den Helder%Total:
1Krijn Hemminga43.0192.1238.10100.000.0041.52100.00292.12
2Lars Fakkeldij46.69100.0033.1687.030.0036.6388.22275.26
3Carlo de rond44.8496.0432.7085.830.0034.5483.19265.06
4Wouter Eskens22.1747.4834.0289.290.0035.0584.42221.19
5Nils Delacourt0.000.0035.3792.830.0031.6376.18169.01
6 Ronald Kuijpers18.2539.1022.5359.130.0023.3156.14154.37
7Paul Breddels32.7670.170.000.0033.8881.60151.77
8Stephan Fiers22.6248.4516.9344.440.0021.8652.65145.54
9Fred Blok21.6746.4233.7688.610.000.00135.03
10Rob van den Berg23.2749.840.000.0016.9040.7090.54
11Andre van den Brink18.6039.840.000.0018.0843.5583.39
12Freeje Nollet15.5533.3017.5346.010.000.0079.31
13Frank de Deken15.8333.9016.9344.440.000.0078.34
14Marcel Scholte36.5478.270.000.000.0078.27
15Michael Pierart18.4739.5713.1734.570.000.0074.14
16Dennis Reuvers0.000.000.0022.9255.2055.20
17Eric Riemens0.000.000.0019.5647.1147.11
18Chris Wojtas20.4343.770.000.000.0043.77

uitleg ranking systeem

Een dagwinnaar heeft altijd 100 rankingspunten, de 100 rankingspunten zijn procenten. Als de dagwinnaar totaal 60 wedstrijdpunten heeft is dat dus 100% als nummer 2 van die zelfde wedstrijddag 55 wedstrijdpunten heeft krijgt hij dus 91.67 rankingspunten.

  • 55 / 60 = 0.916666667 * 100 = 91.67

Dankzij dit systeem blijft de competitie spannend en hebben slechte weersomstandigheden tijdens wedstrijddagen geen invloed meer op ranking.

LET OP: Omdat er tijdens seizoen 2014 maar 3 wedstrijden zijn zullen deze allen voor de ranking meetellen en zal er geen score vervallen.